Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

Асен Василев сравни украинските войници с българските затворници осъдени за убийство

Относно визитата на Кирил Петков в Украйна и призива му да си даряват гражданите по една заплата за боеприпаси. На въпроса на председателя на партия БНО, Георги Георгиев – Готи, дали управляващите са наясно кои са и каква е идеологията на бойците от Азов и Галичина и дали изповядват тяхната идеология?

То Асен Василев си противоречи като отговори, че хем не споделял тяхната идеология, пък те все пак са част от Украинската армия. Противоречие се получава и от факта, че те призовават българският гражданин да си дари заплатата за подпомагане на „Фашистка“ идеология при положение, че голяма част от българските граждани са на прага на бедността и не ги ли е срам със този призив.

При, което Асен Василев отговори: Има ли българи, който са в затвора за убийство, всички българи ли са убийци… не, ето това е разликата.

Също така Василев изрази мнение, че смятал, че Украйна ще бъде победител от войната и

“ когато войната дойде на нашият праг, ще я посрещнем и ще отблъснем агресора „

Както казваше един приятел, “ да не дава господ да ме управляват по-глупави от мен „.

Бих завършил с мисълта “ Боже, колко мъка има по тоя свят… и Боже моля те прибери си вересиите „

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече