Александър Николов: "Булгаргаз" не плаща по…
България не плаща по договора на "Булгаргаз" с "Боташ".Това каза пред БНР бившият министър!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече