Гърмиш пиратка на НГ в София – плащаш 2 бона…
От 500 до 2000 лв. е глобата за нерегламентирано използване на пиратки в София, съобщи!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече