Депутатка ожали случващото се у нас, но намери хубаво…
Депутатката от ДБ - Елисавета Белобрадова, пусна следния текст на стената си във!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече