Граждани искат компенсации за 6-те дни без транспорт
След като бяха лишени 6 дни от градски транспорт заради стачката на шофьорите, хората!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече