Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

Диана Димитрова: Няма да се явявам повече в съда!

„Няма да се явявам повече в съда. Не съм и длъжна.“ Това каза пред „България Днес“ Диана Димитрова.Онзи ден в Софииски районен съд (СРС) се състоя поредното заседание на наказателното дело от мастен характер, което колегата и Юлиан Вергов заведе срещу нея заради „обида и накърняване на доброто му име“ чрез пост на Димитрова в социалните мрежи.Красивата актриса сподели, че планира да си вземе дълга ваканция от театъра….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече