Все имах лоши предчувствия и сантименти, но състава на „новото“ правителство ги надмина. Това ще бъде най-потресаващо некадърното правителство, което България е имала.Такова разочарование изрази аниматорът Теодор Ушев, който има номинация за „Оскар“ и е бил член на журито, раздаващо Оскарите.“Минавам в нелегалност“Той коментира състава на новото правителство на „Прогресивна България“ на бившия президент Румен Радев, изразявайки подчертания си скептицизъм към фигурата на новия културен министър Евтим Милошев….
Коментарите са затворени.