Надежда Йорданова: Очаквайте от нас конструктивен тон,…
Няма да бъдем странични наблюдатели. От нас може да се очаква конструктивен тон, но не и!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече