Мерц: Не виждам смисъл от по-нататъшни преговори с…
По-нататъшната дипломация с Русия е безсмислена, тъй като досега тя бива посрещана с нови!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече