Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

Бойко Борисов: Каквото е останало след разбойническата приватизация, се приватизира

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи остри критики към опозицията заради позицията ѝ по въпроса с държавните имоти. Според него група леви партии, начело с президент популист, си измислят поводи по средата на лятото и бранят „с телата си“ държавни имоти с отпаднала необходимост. Изявлението си Борисов направи днес пред журналисти в село Айдемир, където присъства на тържественото освещаване на новия православен храм „Св….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече