Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

Перник и областта остават без родилно отделение

От днес Перник и областта остават без АГ отделение. Причината – няма акушерки. Приемът на родилки се преустановява до 30 юли включително. От здравната министерство увериха, че е създадена организация и пациентките ще бъдат превозвани от спешните екипи до болница „Света София“.Проблемът е наистина голям, защото в Перник нямаме спешни екипи, за деня са два. Ако един е със спешен пациент, а другия превозва родилка, градът остава без спешна помо, каза доктор Иво Велев….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече