Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

В САЩ бъркат Азис с мексиканец

Когато мръднеш извън Калифорния, вече става студено. Постоянно ми говорят на испански, защо ли? Другото, което знаят за мен е, че съм от Мексико. Това написа попфолк певецът Азис.От няколко дни той е в Америка и пуска различни снимки от пребиваването си там. Наскоро стана ясно, че е собственик на къща там, като не пропуска да публикува снимки как играе волейбол на плажа, как си хвърля боклука….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече