Бунище във „Факултета“ става паркинг за иззети от СДВР…
"Намираме се на едно незаконно сметище - един проблем, който от години е занемарен от!-->…
Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече