Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

Лоша стойка, прегърбване, болка в раменете са част от "бонусите" от работата на бюро

12% от хората посочват като причина за лошата си стойка работата на бюро. Те имат склонност към навеждане, когато стоят, или прегърбване, когато седят. Основните виновници за това са целодневното седене на бюро (61%) и недостатъчното движение (42%), но технологиите също допринасят за това, съобщи Mirror. Проучването е проведено сред 2000 възрастни, работещи на бюро.Технологично усукване при работа на бюроЦели 26% смятат, че носенето на тежки лаптопи, кабели, зарядни устройства и други джаджи се отразява негативно на стойката им….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече