Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е в Бургас на среща с участието на координатори на ГЕРБ, областни кметове и кметове на общини.Той обяви, че отново си вдигат програмата за саниране през ББР, рефинансиран от бюджета, 100% безплатно.“Хиляди блокове направихме, след нас нула. Сега не знам дали ще ни накарат да върнем парите за обследването. Накарахте хората да си платят, защото искаха промяна“, заяви Борисов….
Коментарите са затворени.