Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

ЕВРО 2024: Магически гол на Белингам спаси Англия на Саутгейт от шокиращо отпадане от Словакия

Англия победи Словакия с 2:1 след продължения в осминафинален мач от Европейското първенство по футбол в Германия, изигран в Гелзенкирхен.Англичаните изоставаха до последните секунди на редовното време, но Джуд Белингам вкара изумителен гол със задна ножица в 95-ата минута и прати мача в продължения, в които Хари Кейн вкара още един гол и донесе победата на тима си.Иван Шранц откри резултата за тима на Франческо Калцона в 25-ата минута, а в петата минута на добавеното време Джуд Белингам изравни резултата след страхотно изпълнение със задна ножица….