Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

Работник от преобърналия се автобус във Врачанско: Обадих се на 112, но никой не дойде

Александър Георгиев, който е работник от преобърналия се автобус върху къща в криводолското село Фурен, разказва, че подал сигнал на спешния телефон 112 за инцидента, но никой не е дошъл да помогне. Той сам счупил стъклото и започнал да помага на пострадалите.“Рейсът тръгна на една страна. Караше сигурно с 30 километра човекът, имаше едно дере, а рейсът се въргаляше три-четири пъти. Ударихме се в къщата и стана тъмница, светлините угаснаха, хората се разпищяха, взеха да реват”, разкава Александър….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече