Новинарска и ПР агенция - Новините от днес

ТОЛ камерите вече снимат за скорост! Не само по магистралите, а навсякъде

ТОЛ системата вече отчита средната скорост на движение не само по магистралите, а и по останалите републикански пътища. Довършва се сертифицирането й за тази цел от Института по метрология. Необходими са и промени в Закона за движение по пътищата.ТОЛ камерите вече снимат и за превишена скорост. Министерството на вътрешните работи, агенция „Митници“ и Националната агенция по приходите вече разполагат с данните от тол системата, обясни Георги Темелков, директор на националното тол управление….

Коментарите са затворени.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече